En iyi oyuncu telefonu bu mu? Red Magic 7S ve Pro özellikleri belli oldu!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Mobil Dünya Kongresi yahut kısaca MWC 22 etkinliğinde tanıtılan Nubia Red Magic 7 modelini geçtiğimiz aylarda incelemiştik. Artık ise yeniden ...

Mobil Dünya Kongresi yahut kısaca MWC 22 etkinliğinde tanıtılan Nubia Red Magic 7 modelini geçtiğimiz aylarda incelemiştik. Artık ise yeniden oyuncular için özel geliştirilen Red Magic 7S ve Pro modelinin özellikleri belirli oldu.

Red Magic 7S ve Pro modellerinin özellikleri aşikâr oldu!

Red Magic 7S ve Pro modellerinin ortaya çıkan özellikleri, piyasadaki en yeterli oyuncu telefonlarından biri olacağını ortaya koyuyor. Aslında tasarım tarafına baktığımızda Magic 7’de gördüğümüz fanlı ve tetik tuşlu dış kasanın kullanılmaya devam ettiğini görüyoruz.

Fakat selefinden farklı olarak bu aygıtların tam uzunluk ekranlar ile birlikte geldiğini söyleyelim. Yani Magic 7’de ki üzere alt ve üst kısımda kameranın sığacağı kadar bile çerçeve yok. Çünkü bu aygıtların özçekim kameraları ekran altına gizlenmiş durumda.

Aslında her iki modelde Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci, 6.8 inç FHD+ OLED panel, 64 Megapiksel ana kamera, 165W süratli şarj ve 18 GB’a kadar RAM ile 1 TB’a kadar depolama dayanağı ile birlikte geliyor. Ortalarındaki tek fark, 7S modelinin bataryası 4.500 mAh boyutundayken 7S Pro’nun pili 5.000 mAh.

Tabii şu an için şimdi bir katılık olmasa da üstteki görsellerden de görebileceğiniz üzere çok renkli versiyonunda etkin bir fan sistemi bulunmuyor ya da var olsa bile dışarıdan bakıldığında gözükmüyor. Hasebiyle batarya dışındaki en büyük fark tasarım olabilir. Ayrıyeten kamera çözünürlükleri birebir olsa da lens ve sensör tarafında ne kullanıldığı bilinmiyor.

Red Magic 7 incelememizi izlemek için aşağıdaki ilişkiyi tıklayabilirsiniz.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.