Motorola Moto X30 Pro, AnTuTu puanı ile tüm Android telefonları geçti

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Motorola’nın Moto X30 Pro akıllı telefonu çok yakında Çin’de tanıtılacak. Tanıtım öncesinde Motorola X30 Pro’nun AnTuTu benchmarking puanı ...

Motorola’nın Moto X30 Pro akıllı telefonu çok yakında Çin’de tanıtılacak. Tanıtım öncesinde Motorola X30 Pro’nun AnTuTu benchmarking puanı açıklandı. Şaşırtan halde piyasadaki öteki tüm Android akıllı telefonlardan daha yüksek puana sahip. Hatta 1.113.135 puan alan Xiaomi 12S Pro’yu bile geride bıraktı.

Xiaomi 12S Pro’nun teknik özellikleri muhakkak oldu: İşte ayrıntılar

15 sa. evvel eklendi

Tüm Android telefonları geçti

Lenovo Çin’in Taşınabilir Departmanı Genel Müdürü Chen Jin, Weibo üzerinden tanıtılacak Moto X30’un AnTuTu puan çizelgesini paylaştı. Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemcisini kullanan bir diğer telefon olan Xiaomi 12S Pro’yu da geride bırakarak şimdiye kadar gördüğümüz tüm Android telefonlardan daha yüksek puan aldı. Performansın doruğu olduğu söylenen oyun telefonlarından bile yüksek. Oyun telefonu demişken bakalım çok yakında göreceğimiz Asus ROG Phone 6, X30 Pro’yu geride bırakacak mı?

Beklenen teknik özellikleri

Motorola Moto X30 Pro’nun kamerasıyla ilgi çekeceği söyleniyor. Telefonun 200 megapiksel birincil kameraya sahip olacağı ve harika gerçekçi görüntüleme sunacağı söyleniyor. Yeni Motorola akıllı telefonun 120W sürat şarj, 30/50W kablosuz süratli şarjı destekleyeceği söyleniyor.

144Hz yenileme suratını destekleyen FHD+ çözünürlüklü kavisli 6.67 inç OLED ekrana sahip olması beklenen Android telefonun ön tarafında 60 megapiksel kamera görebiliriz. Telefonun Temmuz ayı sonlarında piyasaya çıkması bekleniyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Motorola Moto X30 Pro, AnTuTu skoru ile şaşırttı
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.