Oppo’nun bu yıl iki katlanabilir ekranlı telefon tanıtması bekleniyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Söylentilere nazaran, OPPO bu yıl iki adet katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu bilgi isabetli varsayımlarıyla ...

Söylentilere nazaran, OPPO bu yıl iki adet katlanabilir akıllı telefon piyasaya sürmeyi planlıyor. Bu bilgi isabetli varsayımlarıyla bilinen Digital Chat Station’dan geldi.

Yeni Oppo katlanır telefonlar nasıl olacak?

Digital Chat Station’ın argümanına nazaran OPPO, bir adet kitap benzeri katlanabilir, bir adet kapaklı katlanabilir telefon kullanıcılara sunacak. Bu yılın başlarında ortaya çıkan söylentilerle uyuşuyor. Şirketin şu ana kadar sırf bir katlanabilir telefon modeli (Oppo Find N) bulunuyor fakat küresek pazarda satışta değil.

Oppo Find N elimizde! – Katlama izi yok!

6 ay evvel eklendi

Kitap halindeki katlanabilir modelin Oppo Find N’nin halefi olması bekleniyor. Katlandığında kompakt olan hoş bir model. Çabucak her kitap gibisi katlanabilir telefonun katlandığında bile çok büyük görünmesi bu modele ilgiyi artırabilir. Telefonun Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciden güç alması bekleniyor. Selefi bildiğiniz üzere Snapdragon 888 yongasıyla geliyor.

Diğer katlanabilir ise kapaklı ve kod ismi Dragonfly. Ana ekranının da 120Hz yenileme suratına sahip olması bekleniyor. Direkt Samsung Galaxy Z Flip 4 modeliyle rekabet edecektir.

Bu telefonların ne vakit çıkış yapacağına dair bir bilgi yok; hatta Oppo’dan yeni katlanabilir formda telefon görmeyebiliriz. Bir hatırlatma olarak, Oppo Find N, 15 Aralık’ta duyurulmuştu.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Oppo’nun 2022’de iki katlanır telefon tanıtması bekleniyor
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.