WhatsApp herkesten silinen mesajlar için süre uzatıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
WhatsApp, kullanıcı tecrübesini geliştirmek için çeşitli özellikler üzerinde çalışıyor. Rapora nazaran Meta, iletileşme uygulamasında ...

WhatsApp, kullanıcı tecrübesini geliştirmek için çeşitli özellikler üzerinde çalışıyor. Rapora nazaran Meta, iletileşme uygulamasında herkesten silinen bildiriler için vakit sonunu güncelliyor. En son WhatsApp güncellemelerini takip eden web sitesi WABetaInfo, güncellemenin birtakım beta kullanıcıları için yayınlanacağını bildirdi.

Yeni mühlet sınırı

Şu anda herkesten silinen bildirilerin mühleti 1 saat 8 dakika 16 saniye. Güncellemeyle birlikte bu mühlet 2 gün 12 saate kadar çıkarılacak. WABetaInfo özelliğin bir ekran imajını de paylaştı.

WABetaInfo, dün yaptığı bir denemede mühletin sahiden 2 gün 12 saate çıkarıldığını doğruladı. WhatsApp 2.22.15.8 sürümü yüklü birtakım Android telefonlarda bu özelliğin faal olduğu, yakında yayınlanacak güncellemeyle herkese açılacağı bildirildi.

WhatsApp uygulamasına çok yakında küme yöneticilerinin kümedeki rastgele bir iletisi silebilmelerine imkan tanıyan bir özellik de eklenecek. Platforma son olarak kullanıcıların aramada belli şahısları sessize almasına yahut ileti atmasına müsaade veren bir özellik eklendi.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Taşınabilir Uygulamalar Haberleri
  • WhatsApp herkesten sil müddeti uzatıldı
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.