Xiaomi Mi Band 7 Pro tanıtıldı! İşte fiyatı ve özellikleri

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Xiaomi, eser ailesini genişletmeye devam ediyor. Halihazırda akıllı telefonları ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan şirket, tıpkı ...

Xiaomi, eser ailesini genişletmeye devam ediyor. Halihazırda akıllı telefonları ile dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan şirket, tıpkı vakitte giyilebilir teknoloji konusunda da tepeye oynuyor. Son olarak bugün bir aktiflik düzenleyen Çinli teknoloji devi, 12S serisi telefonlarının yanı sıra premium akıllı bilekliğini tanıttı. İşte Xiaomi Mi Band 7 Pro, fiyatı ve özellikleri…

Xiaomi Mi Band 7 Pro özellikleri

Xiaomi, kısa mühlet evvel düzenliği bir aktiflikte Mi Band 7 modelini tanıtmıştı. Daha büyük bir ekran, ince çerçeveler ve always on display üzere özelliklerle gelen bileklik çok beğenilse de hala birtakım eksiklikleri vardı. Xiaomi Mi Band 7 Pro modeli ise bu eksiklikleri kapatıyor.

Xiaomi Mi Band 7 Pro özelliklerine baktığımızda, 1.64 inç büyüklüğünde bir ekran ile karşılaşıyoruz. AMOLED teknolojisini kullanan bu panel, şirketin savına nazaran retina düzeyinde piksel yoğunluğuna sahip (326 PPI). Çözünürlüğü ise 280×456.

Ayrıntılar geliyor…

Xiaomi Mi Band 7 Pro fiyatı

Yetenekleriyle dikkatleri üzerine çeken Mi Band 7 Pro modelinin fiyatı ise 399 Yuan (950 TL vergisiz) olarak belirlendi. Bilekliğin ülkemizde satışa çıkması beklenirken, Türkiye fiyatının tam olarak ne kadar olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.