Apple Watch Series 8 ile ekran daha da büyüyor: 47mm model geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple Watch  için çok sayıda kasa gereci, kayış (kordon) ve boyut seçeneği var fakat şirket aygıt serisini iki boyut sınıfında tutuyor ...

Apple Watch  için çok sayıda kasa gereci, kayış (kordon) ve boyut seçeneği var fakat şirket aygıt serisini iki boyut sınıfında tutuyor. Bunun Apple Watch Series 8 ile değişeceği tez ediliyor.

Apple Watch Series 8, ateşiniz yükseldiğine sizi uyaracak

1 gün evvel eklendi

Apple Watch’un birinci üç kuşağı 38 mm ve 42 mm kasa boyutlarına sahipti, akabinde dördünce ile altıncı jenerasyon 40 mm ve 44 mm kasa boyutlarıyla geldi. Apple, kasanın kenarını saran ekran sayesinde Apple Watch 7’de kasa boyutunu biraz daha genişleterek 41 mm ve 45 mm olmak üzere iki seçenek sundu.

47mm Apple Watch geliyor

Boyut değişikliklerine karşın, tüm Apple Watch’lar büyük ve küçük olarak ayrılıyor. Bu, 42 mm Apple Watch Series 2 için alınan kayışın 45 mm Apple Watch Series 7’de kullanabileceği manasına geliyor. Watch Series, bu iki boyutlu sistemi daha büyük bir üçüncü boyutla değiştirebilir. Şu dantel sızdırılan ayrıntı yeni Apple Watch’un ekranının 1.99 inç olacağı.

Mevcut en yeni Apple Watch modeli Series 7’nin ekranına kıyasla 0.09 inçlik bir artış kelam konusu. Bu, daha ince bir kasada daha büyük bir ekran görebileceğimiz yahut kasa boyutunun ekran boyutuna orantılı halde artacağı manasına geliyor. Apple Watch Series 8’in birebir kasa boyutunda ekran için daha fazla alan sağlayacak formda düz kenarlı yeni bir dizayna kavuşabileceği tez ediliyor.

Apple’ın Eylül ayında iPhone 14 etkinliğinde Apple Watch Series 8’i tanıtması bekleniyor. Sağlam model seçeneği, yeni sıhhat ölçümleri ve daha yeterli performansla birlikte üç boyutta Apple Watch görebiliriz.

  • Anasayfa
  • Apple
  • Apple Watch Haberleri
  • Apple Watch Series 8, yalnızca 47 mm kasa boyutu ile gelebilir
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.