EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID satışa çıkıyor: Fiyat zirvede

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
EVGA markasının kaslı ekran kartlarını bir ortaya getirdiği KINGPIN serisi en güçlü üyesine kavuşuyor. EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID ekran ...

EVGA markasının kaslı ekran kartlarını bir ortaya getirdiği KINGPIN serisi en güçlü üyesine kavuşuyor. EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID ekran kartı servet bedelinde fiyat etiketi ile geliyor.

EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID özellikleri ve fiyatı

EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID sınırlı üretim olarak tanımlanabilir çünkü her konut için 1 tane alım hakkı veriliyor. Evvelki HYBRID modellerinden farklı olarak sürat aşırtmaya yönelik kimi avantajları var.

Bitcoin fiyatındaki düşüş oyunculara yarıyor

16 sa. evvel eklendi

Çift 16-pin güç kontağı olan ekran kartı 4 adet 8-pin kablo gerektiriyor. Kart üzerinde bir adet OLED ekran dataları takip etmenizi sağlıyor. Tek fanlı soğutma sistemi 360mm radyatöre bağlanmış. Voltaj takip başlarının yanı sıra BIOS üzerinde olağan, sürat aşırtma ve LN2 modları yer alıyor.

Bu derece kaslı bir karta nasıl güç vereceğinizi düşünmenize gerek yok. EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID beraberinde SuperNOVA 1600 P2 güç kaynağını da armağan ediyor. Tüm paketin fiyatı 2500$ olarak açıklandı.

  • Anasayfa
  • Donanım
  • Ekran Kartı Haberleri
  • EVGA RTX 3090 Ti KINGPIN HYBRID servet değerinde
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.