Galaxy Watch 4 in One UI 4.5 beta 3 yayında!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçen yıl çıkış yapan Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Samsung’un WearOS işletim sistemini çalıştıran birinci akıllı saatleri pozisyonunda ...

Geçen yıl çıkış yapan Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic, Samsung’un WearOS işletim sistemini çalıştıran birinci akıllı saatleri pozisyonunda. Son devirde Google Asistan nedeniyle yaşanan meseleleri göz arkası edersek, dalda olumlu bir tesir bıraktıklarını söylemek mümkün.

Akıllı saatlerin One UI 4.5 beta süreci tüm süratiyle sürüyor. Samsung, geçen haftalarda ikinci beta sürümünü yayınlarken, kısa bir müddet evvel üçüncüsünü de kullanıma sundu. Pekala Galaxy Watch 4 serisi için gelen One UI 4.5 beta 3 kullanıcılara neler sunuyor?

Galaxy Watch 4 serisi için One UI 4.5 beta 3 yayınlandı

Samsung, geçtiğimiz aylarda Galaxy Watch 4 serisi için One UI Watch beta programı başlattı. Bu kapsamda kullanıcılarına kararlı sürümden evvel Wear OS sürümlerini test etme imkanı sunan şirket, son olarak One UI 4.5 beta 3 sürümünü kullanıma sundu.

Güncelleme, R860XXU1ZVF yapı numarasına sahip ve 252 MB boyutunda. Ayrıyeten üstte da belirttiğimiz üzere One UI Watch beta programına katılan kullanıcılar için yayınlandı. Değişiklik günlüğünde ise Bixby üzerinden müzik çalmayla ilgili çeşitli sıkıntıların düzeltildiğini, Alarm, Kronometre, Zamanlayıcı ve Dünya Saati üzere uygulamaların da kullanılabilirliğinin artırıldığını görüyoruz.

Bunun dışında dokunmatik ekran ve otomatik idman algılama performansının iyileştirilmesinin yanı sıra Galeri uygulamasının açılması durumunda Bluetooth kontağının kesilmesi üzere birçok sorun da düzeltildi.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Galaxy Watch 4 modelleri için One UI 4.5, beğenileri kazanabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.