Huawei MatePad Paper, Türkiye’de satışa çıktı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bir müddettir ABD ambargosu nedeniyle akıllı telefon pazarında sıkıntı günler geçiren Huawei, çeşitli alanlardaki büyümesini sürdürüyor. Kısa ...

Bir müddettir ABD ambargosu nedeniyle akıllı telefon pazarında sıkıntı günler geçiren Huawei, çeşitli alanlardaki büyümesini sürdürüyor. Kısa mühlet evvel Türkiye‘de düzenlediği bir aktiflikle eserlerini dünyaya tanıtan şirket, e-ink tableti MatePad Paper’ı duyurmuştu. Artık ise bu eser, Türkiye’de satışa çıktı. İşte Huawei MatePad Paper fiyatı ve özellikler…

Huawei MatePad Paper fiyatı ne kadar?

Sahip olduğu e-ink teknolojisiyle adeta “kağıttan okuma ve kağıda yazma” deneyimi sunan Huawei MatePad Paper, şirketin online mağazasında 7.999 TL‘den satışa çıktı. 10.3 inç ekran boyutuna sahip aygıt, 360 gram tartıya ve 1872 x 1404 (227 PPI) çözünürlüğe sahip. Akıllı yenileme takviyesi ise uygun ışık şartlarına nazaran, aygıtın ekran parklaklığını otomatik olarak optimize ediyor.   

Huawei MatePad Paper, sıkıntısız bir yazma tecrübesi için 4096 basınç düzeyine ve 26ms düşük gecikme müddetine sahip, ikinci kuşak Huawei M-Pencil ile birlikte geliyor. Kalem ve tablet buluştuğunda kağıda yazı yazma hissi yaşatan ses efektiyle öne çıkıyor.

Otomatik Bluetooth irtibatı, çift tıklama, manyetik şarj üzere teknik özelliklerinin sıra, evraka açıklama ekleme, el yazısını dijital metne dönüştürme ve bölünmüş ekran notu üzere özellikleri de elektronik mürekkep tecrübesini üst seviyeye çıkaran özellikler ortasında.   

Gözünüz yorulduğunda MatePad Paper’a geçin 

Huawei MatePad Paper, akıllı ofis özellikleri ve Harmony OS’in “Süper Cihaz” özellikleriyle aygıtlar ortasında da kıymetli bir geçiş avantajı sağlıyor. Huawei aygıtları ortasında kesintisiz orta irtibat sağlayan “Süper Cihaz” özelliği, kullanıcıların PC yahut akıllı telefonda bir mühlet sonra yaşayabilecekleri göz yorgunluğundan kurtulmak için, içeriklerini sıkıntısız bir formda Huawei MatePad Paper’a aktarmalarını ve işlerine burada devam edebilmelerini sağlıyor.

Kullanıcılar ayrıyeten Huawei MatePad Paper’ı ikinci bir bilgisayar üzere de kullanabiliyor. MatePad Paper, e-posta yahut rastgele bir ek uygulama takviyesine gereksinim duymadan belgelerin iki aygıt ortasında direkt sürüklenip bırakılmasına imkan sağlıyor. Güçlü işbirliği fonksiyonları, aygıtlar ortasındaki pürüzleri ortadan kaldırırken, yüksek iş verimliliği de sağlıyor.

Tüm fonksiyonlar için üstün performans

Huawei MatePad Paper, güçlü donanımıyla da öne çıkıyor. Aygıt, yüksek performanslı çipiyle gecikme yahut takılma sorunu olmaksızın problemsiz bir okuma ve yazma tecrübesi sunarken, yüksek pil kapasitesi ile dört haftaya kadar sıra dışı bir bekleme mühleti ve yaklaşık 6 günlük kesintisiz kullanım mühleti sunuyor. MatePad Paper ayrıyeten, kullanıcıların bilgi güvenliğini ve kapalılığını koruyan parmak izi kilidi özelliğine de sahip.

İnce gövdesine karşın ses kalitesiyle de argümanlı olan eser, güçlü çift hoparlörüyle berrak bir ses performansına imza atıyor.  4 GB RAM ve 64 GB dahili belleğe sahip eser, siyah renk seçeneği ile Huawei online mağazada, 7.999 TL’lik fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Detaylı bilgi ve eseri satın almak için;

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.