İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık, İl Müdürleri ve Merkez Birimleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. İstişare ...

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık, İl Müdürleri ve Merkez Birimleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.

İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı! Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık’ın katılımında, İl Müdürleri ve Merkez Birimleri İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yapıldı. “Hayata geçireceğimiz projeler ile hizmetlerimizin ulaşılabilirliğini ve etkilerini artırmaya devam edeceğiz.”diyen Derya Yanık,”Biz bakanlık olarak, kendi müstakil bir disiplini olan, çalışma alanı olan, görev tanımı olan, içeriği, biçimi şekli olan bir Bakanlığız. Hem bakanlık hem taşra teşkilatı olarak yaptığımız çalışmaları da, karşılıklı bir sağlamasını yapmış oluyoruz. Yani, siz bakanlık merkez teşkilatının yaptığı çalışmaları, yerelin taleplerine ne kadar cevap verdiğini ya da vermediğini, bizde sahanın bakanlık merkez politikalarına ne kadar sahip çıkıp çıkmadığını birlikte değerlendirmiş oluyoruz.”diye konuştu.

Derya Yanık sosyal medyasında “81 il müdürümüz ve merkez birim amirlerimiz ile birlikte istişare toplantımızı tamamladık. Hayata geçireceğimiz projeler ile hizmetlerimizin ulaşılabilirliğini ve etkilerini artırmaya devam edeceğiz.” açıklamasında bulundu.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.