Nokia 60 saate kadar kullanılabilen kablosuz kulaklığını tanıttı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son periyotta kablosuz kulaklıklar ortasında premium yarışı devam derken Nokia sessiz sedasız maliyet odaklı eserler çıkarmaya devam ediyor ...

Son periyotta kablosuz kulaklıklar ortasında premium yarışı devam derken Nokia sessiz sedasız maliyet odaklı eserler çıkarmaya devam ediyor. Nokia WHP-101 kablosuz kulaklık uzun kullanım müddetlerine odaklanıyor.

Nokia WHP-101 özellikleri ve fiyatı

Nokia WHP-101 kablosuz kulaklık 40mm şoförler ile gelişmiş ses kalitesi ve ekstra bass istikrarı sunuyor. 188 gram tartısında olan kulaklık başa baskı yapmıyor ve epey da konforlu.

Nokia’dan kritik karar

3 ay evvel eklendi

Kulaklığın dinamik impedansı 32 ohm olurken hassasiyeti de 98 desibel. Frekans reaksiyon aralığı ise 20Hz-20KHz olarak belirlenmiş. Bluetooth 5.1 üzerinden bağlanan kulaklık hassas bir mikrofona da sahip.

HFP/HSP/AVRCP/A2DP protokollerinde dayanak sunan kulaklık tek şarj ile 60 saate yakın tecrübe sunuyor ve kesim sonlarını zorluyor. Son olarak Sennheiser bu mühletlere yakın bir premium kulaklık tanıtacağını duyurmuştu. Nokia WHP-101 kulaklık modeli 22$ fiyat etiketi ile Çin’de satışa sunuldu.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Kulaklık Haberleri
  • Nokia WHP-101 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.