Realme GT2 Master Explorer Edition’ın tasarımı ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisiyle gelecek birinci telefonlardan biri olan Realme GT2 Master Explorer Edition, 12 Temmuz'da tanıtılacak. GT2 ...

Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisiyle gelecek birinci telefonlardan biri olan Realme GT2 Master Explorer Edition, 12 Temmuz’da tanıtılacak. GT2 Master Explorer Edition’ın tasarımı için moda dizayncısı Jae Jung ile iştirak yapan Realme, telefonun imajlarını paylaştı.

Vivo Y77 5G’nin görselleri sızdırıldı: İşte beklenen özellikler

20 sa. evvel eklendi

Realme GT2 Master Explorer Edition, Snapdragon 8+ Gen 1 ile gelecek

12 Temmuz’da tanıtılacak GT 2 Master Explorer Edition düz kenarlı bir dizaynla gelecek. Bu, Realme’nin düz kenarlı dizayna sahip birinci amiral gemisi akıllı telefonu olacak. Realme Lider Yardımcısı Xu Qi, markanın sert kasa görünümünü çoğaltmak için düz kenarlı bir tasarımı benimsediğini söyledi. Cihazın art paneli ise etraf dostu düz deriden oluşacak.

Realme GT 2 Master Explorer Edition’ın teknik özelliklerine değinecek olursak 6.7 inç Full HD + AMOLED ekran, 2412×1080 piksel çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı ile geleceği söyleniyor. Ayrıyeten aygıtın, 5000 mAh pile sahip olacağı ve 100W hızlı şarj desteği ile geleceği kestirim ediliyor.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Realme GT2 Master Explorer Edition’ın tasarımı ortaya çıktı
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.