Xiaomi’nin yeni kamera uygulaması Leica Camera ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Çinli teknoloji devi Xiaomi, dün düzenlediği aktiflikte Leica imzalı kameralarla donatılmış amiral gemisi Xiaomi 12S serisini tanıtmıştı ...

Çinli teknoloji devi Xiaomi, dün düzenlediği aktiflikte Leica imzalı kameralarla donatılmış amiral gemisi Xiaomi 12S serisini tanıtmıştı. Akıllı telefonların duyurulmasının akabinde Leica Camera isimli yeni bir kamera uygulaması da yayınlandı.

Xiaomi 12S ve 12S Pro akıllı telefonlarını tanıtıldı

16 sa. evvel eklendi

Leica Camera görünüm olarak MIUI’deki olağan kamera uygulamasına benziyor. Lakin seçeneklerdeki vurgu rengi değişti. Bunun haricinde uygulamanın ayarlarında eski kamera uygulamasına kıyasla daha az seçeneğin yer alması nedeniyle daha minimalist.

Filigran daha ayrıntılı hale geldi

En çok göze çarpan fark fotoğraflara eklenen yeni filigran. Daha büyük ve dikkat cazip hale geldi. Ayrıyeten alt kısımda hatırı sayılır bir yer kaplıyor. Bu kısımda yalnızca akıllı telefon modeli değil kimi parametrelerin de belirtildiğini görüyoruz.

Yeni filigranda Leica logosu, tarih ve saat bilgilerinin yanı sıra pozlama, ISO ve diyafram pahası üzere parametreler yer alıyor. Leica Camera uygulamasının hangi Xiaomi modelleriyle uyumlu olduğu şimdi şirket tarafından açıklanmış değil.

Leica Camera uygulaması nasıl indirilir?

Leica Camera uygulaması şu anda indirilebilir durumda. Lakin akıllı telefonunuzda sıkıntısız bir halde çalışacağına dair bir garanti yok. Buna karşın risk almak istiyorsanız Leica Camera’yı bu ilişki üzerinden aygıtına yükleyebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Taşınabilir Teknolojiler
  • Cep Telefonları Haberleri
  • Xiaomi’nin yeni kamera uygulaması Leica Camera ortaya çıktı
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.