Yemeksepeti uygulamasındaki ilginç eksiklik sosyal medyada viral oldu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Türkiye’nin en büyük restoran sipariş ağı olarak kabul edilen Yemeksepeti'nde bir restoran sahibi haklı bir şikayetini lisana getirip bunu ...

Türkiye’nin en büyük restoran sipariş ağı olarak kabul edilen Yemeksepeti’nde bir restoran sahibi haklı bir şikayetini lisana getirip bunu da şahsen deneyimleyerek anlatınca farklı bir süreç ortaya çıktı. Yaşadığı süreci attığı tweetler ile tatil gününde anbean paylaşan restoran sahibi, bu durumun yarattığı mağduriyeti de ortaya çıkarmış oldu.

Kripto para platformuna siber atak

21 sa. evvel eklendi

Bir restoran sahibi Pazartesi günü kapalı olarak sisteme giriş yaptığı restoranına Yemeksepeti üzerinden sipariş vermeyi denemiş ve farklı bir formda sipariş restorana iletilmiş. Kapalı olmasına karşın restoranın sipariş hazırlıyor görünmesi haliyle mühletin uzamasına ve müşterilerin de restorandan uzaklaşmasına neden olabiliyor.

Restoran sahibi mevzuyu Yemeksepeti davet merkezine iletirken bir yandan da müşteri olarak Yemeksepeti’nden gelen çağrıyı cevaplamış. Ne var ki ısrarla mevzunun sistemsel bir arıza olduğunu bildirmelerini istemelerine karşın davet merkezi restoran kaynaklı iptal olarak not düşmüş. Vakit zaman müşteri vakit zaman da restoran aleyhine yaşanan bu olaylar Yemeksepeti’nin eleştirilmesine sebep oluyor. Şimdi husus ile ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil. Aşağıda yer alan tweet dizisinde süreci ayrıntılıca görebilirsiniz.

  • Anasayfa
  • Internet
  • Web Siteleri Haberleri
  • Yemeksepeti tenkitleri bitmiyor
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.