Ubisoft’un Avatar oyunu Avatar: Frontiers of Pandora bir kez daha ertelendi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Yayıncılığını Ubisoft'un yaptığı, geliştiriciliğini ise The Division 2'yi geliştiren stüdyo Massive Entertainment'ın yaptığı Avatar ...

Yayıncılığını Ubisoft’un yaptığı, geliştiriciliğini ise The Division 2’yi geliştiren stüdyo Massive Entertainment’ın yaptığı Avatar oyunundan makus haber geldi.

Avatar: Frontiers of Pandora Ertelendi

Tam ismi Avatar: Frontiers of Pandora olan yeni Avatar oyunu ne yazık ki geçtiğimiz saatlerde 2023 mali yılına ertelendi. Daha öncesinde 2022 mali yılında çıkış yapması beklenen oyun için yaklaşık bir yıl ertelendi diyebiliriz. 2023 mali yılı 2023 Nisan ayında başlıyor ve 20234 Mart ayında sonlanıyor.

The Last of Us Part I Remake’ten oynanış görüntüsü paylaşıldı

1 gün evvel eklendi

Avatar: Frontiers of Pandora’da daha evvel de açıklandığı üzere oyun motoru olarak Snowdrop Engine kullanılıyor. Son açıklamalara nazaran oyunda son periyodun sevilen teknolojisi ışın izleme bulunacak. Ayrıyeten geliştiricilere nazaran oyun hem Ray Tracing Küresel Illumination hem de Reflections‘ı destekleyecek. Ubisoft, ışın izleme sayesinde Pandora’yı daha evvel yapamadığı halde aydınlatabileceğini iddia ediyor.

Avatar: Frontiers of Pandora; PlayStation 5, Xbox Series X/S, PC, Stadia ve Luna için çıkış yapacak. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.