Anker Soundcore Space Q45 kulaklık 65 saate varan süreler ile geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ses teknolojileri tarafında da değerli bir pazar hissesine sahip olan Anker markası hem kullanım müddeti olarak hem de faal gürültü ...

Ses teknolojileri tarafında da değerli bir pazar hissesine sahip olan Anker markası hem kullanım müddeti olarak hem de faal gürültü engelleme olarak segmentinde savlı olacak yeni bir kulaklık tanıttı.

Anker Soundcore Space Q45 özellikleri ve fiyatı

Anker markasının beğenilen Soundcore kulaklık ailesinin son eseri Anker Soundcore Space Q45, 40mm dinamik şoföründe ipek ve seramik ikili katman kullanıyor. Böylelikle ağır bass ve keskin tizler elde edilebiliyor.

Anker 535 özellikleri neler?

7 ay evvel eklendi

4 adet mikrofon ile yüzde 98 oranında etkin gürültü engelleme yapabilen kulaklık akıllı teknolojileri ile ortama nazaran optimizasyon yapabiliyor. Ayrıyeten ortam seslerini de duymanızı sağlıyor. Uygulama 5 farklı gürültü engelleme düzeyi sunuyor.

Aynı anda iki aygıta bağlanabilen kulaklık ANC kapalı olarak tek şarjda 65 saate varan etkileyici mühletlere ulaşabiliyor. 5 dakikalık şarj ile de 4 saatlik mühlet elde edilebiliyor. Anker Soundcore Space Q45 için 150$ fiyat etiketi belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.