Apple Watch Pro, 47mm kasa boyutuna sahip olabilir

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple, yaklaşmakta olan iPhone 14 ve Apple Watch Series 8 modellerini duyurmak için 7 Eylül'de Far Out etkinliğine konut sahipliği yapacak ...

Apple, yaklaşmakta olan iPhone 14 ve Apple Watch Series 8 modellerini duyurmak için 7 Eylül’de Far Out etkinliğine konut sahipliği yapacak. Aktifliğe sayılı günler kalmışken ortaya çıkan bir rapor, yaklaşmakta olan Apple Watch Pro’nun düz kenarlı bir dizaynla geleceğini ve 47mm kasa boyutuna sahip olacağını söylüyor.

iPhone 14 Pro’nun görselleri sızdırıldı

2 gün evvel eklendi

Apple Watch Pro düz kenarlı bir dizaynla gelebilir

Apple Watch Pro, geliştirilmiş dayanıklılığı vurgulayan düz kenarlı bir dizayna ve daha büyük bir ekrana sahip olabilir. Japon web sitesi Mac Otakara tarafından yayınlanan bir rapora nazaran, Apple Watch Pro, 47mm kasa boyutuyla piyasaya sürülecek.

Geçtiğimiz günlerde tanınmış analist Ross Young, Apple Watch Pro’nun ekran boyutunun muhtemelen 1,99 inç olacağını öne sürmüştü. 47mm kasa da yaklaşık 1,99 inç olabileceği için raporun hakikat olma ihtimali yüksek. 

Apple Watch Pro için beklenen öteki özellikler ortasında titanyum kasa, daha uzun pil ömrü, genişletilmiş Düşük Güç Modu, S8 çip yer alıyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.