Motorola’dan renkli model!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz aylarda yeni katlanabilir iki modeli ile piyasada büyük tesir oluşturan Motorola’nın önümüzdeki günlerde tanıtması beklenen ...

Geçtiğimiz aylarda yeni katlanabilir iki modeli ile piyasada büyük tesir oluşturan Motorola’nın önümüzdeki günlerde tanıtması beklenen telefonu için yeni sızıntılar gün yüzüne çıktı. Motorola Edge 30 Neo çok renkli ve güçlü olacak.

Motorola Edge 30 Neo dört farklı renk seçeneğine sahip olacak!

Geçtiğimiz günlerde Geekbench test skorları ortaya çıkan Motorola Edge 30 Neo modelinin bugün tasarım çizgileri görüntülendi. Yeni tasarım sızıntılarına ek olarak renk seçenekleri de paylaşıldı. “91mobiles” kullanıcısının yaptığı paylaşıma nazaran firma renk seçeneklerini “Black Onyx”, “Very Peri”, “Aqua Foam” ve “Ice Palace” olmak üzere dört farklı formda isimlendirecek.

Motorola Edge 30 Neo 120 Hz ekrana sahip olacak!

Teknik özellikleri tarafında ortaya çıkan sızıntılara nazaran firma yeni modelinde kullanıcıları şad edecek bir ekran kullanacak. 6.28 inç büyüklüğünde ekranla karşımıza çıkacak olan yeni çıkacak olan telefon, FHD+ takviyesine sahip pOLED ekranla tanıtılacak.

Bunlarla birlikte 8 GB bellek ve 256 GB depolama alanı sunacak olan yeni model, Qualcomm’un Snapdragon 695 işlemcisinden gücünü alacak. Kamera alanında art tarafına 63 Megapiksellik OIS teknolojisine sahip ana kamerayla birlikte 13 Megapiksellik ultra geniş açı kamerası karşımıza çıkacak.

Ayrıca, batarya alanında sayılar şimdi net olmasa da varsayımlar yeni model 4020 mAh bataryaya ve 30W şarj dayanağına sahip olacağı tarafında. Yeni modelin ise eylül ayının birinci haftalarında karşımıza çıkması bekleniyor.

İşlemci Qualcomm Snapdragon 695
RAM 8 GB
Depolama 256 GB
Batarya 4020 mAh, 30 W
Ekran 6.28 inç pOLED FHD
Renk Seçenekleri “Black Onyx”, “Very Peri”, “Aqua Foam” ve “Ice Palace”

Peki siz Motorola’nın yeni çıkacak olan telefonu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.