Xiaomi’den sevindiren karar: Ultra modelleri küresel pazara geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz Temmuz ayında Xiaomi, Çin pazarına özel Xiaomi 12S serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Gerçekleştirilen aktiflikte uzun ...

Geçtiğimiz Temmuz ayında Xiaomi, Çin pazarına özel Xiaomi 12S serisi akıllı telefonlarını tanıttı. Gerçekleştirilen aktiflikte uzun müddettir söylentileri dolaşan Ultra modeline de 12S Ultra ismiyle yer veren teknoloji devi, gelecek yol haritası hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Ultra modelleri global pazara geliyor

Bilindiği üzere tanıtımın akabinde Xiaomi 12S Ultra modelinin Türkiye ve öteki pazarlardaki akıbeti büyük bir merak konusu olurken, Xiaomi yeni amiral gemisi telefonun yalnızca Çin pazarında satılacağını ve Çin dışında satın alınamayacağını belirtmişti. Bugün Twitter üzerinden yeni bir paylaşımda bulunan Xiaomi CEO’su Lei Jun, bir sonraki Ultra akıllı telefon modelinin global müşteriler için de satışa sunulacağını duyurdu.

Xiaomi 12S Ultra tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 ay evvel eklendi

Yeni paylaşılan açıklama her ne kadar sevindirici olsa da Lei Jun’un Xiaomi 12S Ultra’nın potansiyel halefi mi yoksa tıpkı telefonun bir versiyonundan mı bahsettiği şimdi muhakkak değil. Xiaomi 13 serisinin 2022’nin 4. çeyreğinin sonunda piyasaya sürüleceğine dair söylentiler nedeniyle yakında Xiaomi 13 Ultra’dan gelen yeni bilgiler ile karşılaşabiliriz. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.