JBL dokunmatik ekranlı kulaklığını duyurdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Tam kablosuz kulaklık pazarı genelde faal gürültü engelleme ve uzun kullanım müddetlerine odaklanırken birtakım modeller de yenilikçi ...

Tam kablosuz kulaklık pazarı genelde faal gürültü engelleme ve uzun kullanım müddetlerine odaklanırken birtakım modeller de yenilikçi fikirlerle rekabetten sıyrılmaya çalışıyor. JBL Tour Pro 2 buna son örnek.

JBL Tour Pro 2 özellikleri ve fiyatı

JBL Tour Pro 2 tam kablosuz kulaklık modeli kutusunun üzerinde yer alan 1.45 inçlik dokunmatik LED ekran ile dikkat çekiyor. Bu ekranda faal gürültü engelleme üzere işlevler denetim edilebiliyor ayrıyeten gelen davetler, iletiler ve bildirimler görülebiliyor.

Anker Soundcore Space A40 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 gün evvel eklendi

Kulaklık 10mm dinamik şoförlere sahip. Bluetooth 5.3 ile tıpkı anda birden fazla aygıta bağlanabiliyor. Tek şarj ile 10 saate kadar kullanılırken kutusu da 30 saat katkı sağlıyor. Ekran nedeniyle kutu biraz ağır.

JBL Tour Pro 2 kullanıcının daima telefonu denetim etmesinin önüne geçiyor lakin bu defa de kutuyu daima elde tutmak gerekiyor. Makul bir kitleye hitap edeceği iddia edilen JBL Tour Pro 2 için 249 Avro fiyat etiketi belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.