Logitech G Gaming Handheld cihazı ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Steam Deck ve sonrasında yağmur üzere gelen Çinli taşınabilir x86 konsolları bölümde yeni bir rüzgârın da işaretlerini veriyor. Üreticiler ...

Steam Deck ve sonrasında yağmur üzere gelen Çinli taşınabilir x86 konsolları bölümde yeni bir rüzgârın da işaretlerini veriyor. Üreticiler yavaş yavaş bu trendde yerini almak için hazırlıklara başladı.

Logitech G Gaming Handheld neler sunacak?

Son periyotta yükselen taşınabilir konsol trendine uzak kalmak istemeyen Logitech, Çinli Tencent ile iş birliği yaparak Logitech G Gaming Handheld adıyla yeni bir Android konsol üzerinde çalışıyor.

Logitech UE DROPS tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

1 ay evvel eklendi

 Logitech G Gaming Handheld cihazı yekpare bir gövdeye sahip ve iki tarafında tuşlar yer alıyor. Snapdragon G3x Gen 1 yongası ile gelecek aygıtta Wi-Fi 6E, Snapdragon Sound, Seçkine Gaming, 120Hz ekran üzere özelliklerin olması bekleniyor. Aslında bu yonga ile birinci olarak Razer’dan bir atak bekleniyordu lakin şimdilik bu planlar askıya alınmış durumda.

Taşınabilir konsol konsepti Nintendo Switch haricinde tüketici tarafında oturmadı. Steam Deck ile başlayan yeni rüzgâr Windows/Linux oyunculuğunu taşınabilir yaparak ilgi çekmiş üzere görünüyor. Bununla birlikte Android telefonlar ve tabletler en âlâ biçimde oyun oynattığı için bir konsola ne kadar gereksinim olur merak konusu.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.