LTE destekli Google Pixel Watch’un fiyatı ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
9to5google internet sitesi tarafından yayınlanan yeni bir rapor Google'ın hücresel bağlantı özellikli Pixel Watch modelini 399 dolar fiyatla ...

9to5google internet sitesi tarafından yayınlanan yeni bir rapor Google’ın hücresel bağlantı özellikli Pixel Watch modelini 399 dolar fiyatla satışa sunacağını gösteriyor. Akıllı saatin Wi-Fi versiyonu 50 dolar daha ucuz olabilir.

Google yeni bir arama arayüzü test ediyor: İşte görünümü

1 gün evvel eklendi

İnternete yansıyan fiyat Apple Watch‘tan kıymetli ölçüde daha düşük. Buna rağmen Samsung’un yeni Galaxy Watch 5 akıllı saatinden biraz daha değerli olduğunu söyleyebiliriz.

Sonbaharda gelecek

Apple Watch Series 7’nin alüminyum kasalı Wi-Fi versiyonu 399 dolar başlangıç fiyatına sahip. Lakin LTE dayanağı eklenince fiyat 499 dolara kadar çıkıyor. Hücresel ilişki özellikli Samsung Galaxy Watch 5’in (40 mm) fiyat etiketi ise 330 dolar.

LTE takviyeli Google Pixel Watch’un paslanmaz çelik kasa, Wear OS 3.0 işletim sistemi, Exynos 9110 işlemci, 32 GB depolama alanı ve kablosuz şarj teknolojisiyle gelmesi bekleniyor. Akıllı saat bu sonbaharda Pixel 7 ve 7 Pro akıllı telefonlarla birlikte çıkış yapacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.