Steam hesap değeri öğrenme yolu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
“Steam hesabım ne kadar eder?” Yıllardır en son çıkan ve tanınan PC oyunlarını satın alıp geniş bir kütüphaneye sahip olan oyuncuların ...

Steam hesabım ne kadar eder?” Yıllardır en son çıkan ve tanınan PC oyunlarını satın alıp geniş bir kütüphaneye sahip olan oyuncuların merak ettiği mevzulardan biri.

Steam hesap satışı yasak olmasına rağmen, kullanıcılar Steam hesaplarının kıymetini öğrenmek istiyor. Şimdiye kadar bilgisayar oyunlarına ne kadar harcadıklarını bilmek istiyor. Steam hesap pahası hesaplama için baş yormanız gerekmiyor. Üçüncü parti web siteleri, algoritmaları kullanarak PC oyun kitaplığınızın pahasını bulabiliyor. Tek yapmanız gereken Steam hesabınıza giriş yapmak.

VSync nedir?

3 gün evvel eklendi

Steam hesap bedeli öğrenme için kullanlan SteamCalculator’ın sağladığı bilgilere nazaran, ortalama bir Steam hesabının kıymeti; 1900 dolar.

Steam hesabım kaç TL eder?

Steam, 2003’ten beri var olmasına karşın Valve, 2018’e kadar kullanıcıların oyunlara ne kadar harcadıklarını hesaplamalarına yardımcı olacak bir araç sunmadı. Tahlil, üçüncü parti web sitelerinden geldi. Steam kullanıcılarının hesaplarının kıymetini ölçmelerine yardımcı olan sitelerden biri SteamDB.

Steam’in hesap harcama aracı, PC oyunlarına ne kadar harcadığınızı son kuruşa kadar hesaplıyor. Steam Database üzere Steam hesap kıymeti ölçme siteleri ise kütüphanenizdeki her oyun için yeni fiyatları belirleyerek Steam hesabınızın yaklaşık pahasını hesaplıyor.

Steam database, daha hoş bir arayüz ve daha etkileyici istatistikler sunuyor. Nasıl kullanıldığına geçmeden evvel, Steam database sitesinin hesap bilgilerinize erişebilmesi için profilinizin herkese açık olması gerekiyor. Profili Düzenle – Kapalılık Ayarlarım – Profilim ve Oyun Ayrıntıları altından herkese açık olarak ayarlanıp ayarlanmadığını denetim edin.

5 adımda Steam hesap pahası öğrenme

  1. SteamDB sitesinde sağ üst köşede “Sign in”e tıklayın.
  2. Steam hesabınızla giriş yapmanız isteyen bir sayfa çıkacak. “Sign in through Steam” butonuna tıklayın.
  3. Steam kullanıcı ismi ve parolanızı girerek “Oturum aç”a tıklayın.
  4. İki adımlı doğrulamayı etkinleştirdiyseniz, Steam Guard kodunu girmeniz istenecek.
  5. Steam hesabınızın ne kadar ettiğini (en düşük ve en yüksek değer) görebilirsiniz.

Steam hesap satışı yasak mı?

Geniş kütüphaneye sahip olan oyuncuların aklına gelen birinci sorulardan biri; Steam hesabımı nasıl satarım? Kısaca, Valve Steam hesap satışına müsaade vermiyor. Valve’ın açıklamasına nazaran, Steam hesabınızı ne satabilirsiniz ne de diğer bir kullanıcının hesabını satın alabilirsiniz. Steam dayanak takımı, satıldığını fark ettiği hesabı kalıcı olarak kilitleme hakkına sahip. Hesabın o anda satın alan yahut satan kişinin kullanımınında olması fark etmiyor. Satın aldığınız bir hesap kolay kolay sizden geri alınabilir yani; dolandırılabilirsiniz.

Steam database, platformda şimdiye kadar oyunlara ne kadar para harcadığınızı görmek ve öbür oyuncularla istatistiklerinizi karşılaştırmak için de mükemmel bir site.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.