Yeni nesil iPhone SE, iPhone XR ile aynı form faktörüne sahip olabilir

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple bu yıl iPhone SE'nin yeni jenerasyonunu tanıtmıştı. 2022 iPhone SE, iPhone 8'i temel alan evvelki kuşak ile tıpkı tasarımı korurken ...

Apple bu yıl iPhone SE‘nin yeni jenerasyonunu tanıtmıştı. 2022 iPhone SE, iPhone 8‘i temel alan evvelki kuşak ile tıpkı tasarımı korurken, bir sonraki modelde işler değişecek gibi görünüyor. YouTuber Jon Prosser‘e göre bir sonraki iPhone SE, iPhone XR ile tıpkı form faktörüne sahip olabilir.

iPhone 14 Pro Max nasıl olacak? Özellikler & fiyat & çıkış tarihi

1 gün evvel eklendi

Yeni nesil iPhone SE, iPhone SE 4 olarak adlandırılacak

Prosser, Andru Edwards ve Jon Rettinger Geared Up podcast’inde iPhone SE 4 olarak da isimlendirilen yeni kuşak iPhone SE’nin yeni bir iPhone XR olacağını bildirdi. Bu, Apple’ın SE serisini çentik ve Face ID ile daha çağdaş bir tasarım lehine değiştireceği manasına geliyor.

Mevcut iPhone SE 4.7 inç LCD ekrana sahipken iPhone XR daha büyük 6.1 inç LCD ekrana sahip. Yeni kuşak iPhone SE ile ilgili öbür detaylar ise belirsizliğini koruyor. Geçmişte Apple, giriş düzeyi iPhone SE’ye en son yongasını eklemişti. iPhone SE 4’te de Apple’ın en son yongası kullanılması bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.