282 TL değerindeki üç oyun ücretsiz oluyor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Epic Games’in yeni fiyatsız oyunları ortaya çıktı. Tomb Raider serisinin son üretimi Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Epic ...

Epic Games’in yeni fiyatsız oyunları ortaya çıktı. Tomb Raider serisinin son üretimi Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition Epic Games Store’da fiyatsız olacak. Tomb Raider haricinde iki bağımsız üretimi da 1-8 Eylül tarihleri ortasında kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games’ten Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition sürprizi

Epic Games Store, haftalık fiyatsız oyun vermeye devam ediyor. 1 Eylül Perşembe günü yenilenecek listede üç oyun bulunuyor. Knockout City, Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ve Submerged: Hidden Depths 1 Eylül ila 8 Eylül tarihlerinde fiyatsız erişime açılacak.

2018 yılında çıkış yapan Shadow of the Tomb Raider, Lara Croft’un Peru ormanındaki maceralarını ve dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmasını ele alıyor. Oyun, serinin bir evvelki imali Rise of the Tomb Raider’ın devamı niteliğinde.

1 Eylül’de fiyatsız sunulacak bir öbür oyun ise keşif-macera usulünde Submerged: Hidden Depths olacak. Batık bir dünyanın hoş kalıntıları ortasında tekneyle gezinebilir, tırmanabilir, etkileşim kurabilir ve ormanı keşfe çıkabilirsiniz.

Üçüncü oyun ise zati fiyatsız olarak erişilebilen Knockout City olacak. Ancak Epic Games, aktiflik kapsamında 69 TL bedelindeki Armazillo Paketi’in fiyatsız erişime açıyor. Knockout City ise yakantop konseptinde bir aksiyon üretimi.

Epic Games geçtiğimiz hafta ise 33 TL kıymetindeki Ring of Pain’i fiyatsız yapmıştı. Strateji tipindeki bu bağımsız üretimi da 1 Eylül tarihine kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Peki siz Epic Games fiyatsız oyun kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.