Apple geliştiriciler için Xcode Cloud aboneliğini başlattı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple, tüm geliştiriciler için Xcode Cloud aboneliğinin başlatıldığını duyurdu. Şirket bulut tabanlı hizmeti neredeyse bir yıldır test ...

Apple, tüm geliştiriciler için Xcode Cloud aboneliğinin başlatıldığını duyurdu. Şirket bulut tabanlı hizmeti neredeyse bir yıldır test ediyordu. Xcode Cloud uygulama oluşturmak, test etmek ve dağıtmak için gerekli tüm araçları bir ortaya getiriyor.

Xiaomi saf Android’li yeni bir alt marka yahut seri hazırlıyor

5 gün evvel eklendi

Xcode Cloud geliştiricilerin ortak projelerde birlikte çalışmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Geliştirme takımlarının bilhassa uzaktan çalışırken daha verimli iş birliği yapmasına imkan tanıyor. Hizmeti kullanabilmeniz için Xcode 13.4.1 yahut daha yeni bir sürümü ve Apple Developer üyeliği gerekli.

Test sürecini kolaylaştırıyor

Xcode Cloud uygulamaları farklı cihazlarda test etmeyi de kolaylaştırıyor. Daha evvel geliştiriciler her Apple aygıtında başka ayrı test yapmak zorundaydı. Artık bir abonelikle tıpkı anda tüm aygıtlarda test yapma imkanı olacak. Xcode’da bir iş akışı yapılandıran herkes 2023’ün sonuna kadar hiçbir ek fiyat ödemeden ayda 25 saat süreç müddetine sahip olacaklar.

Xcode Cloud Fiyatlandırması:

  • Aylık 25 saat süreç müddeti: Aralık 2023’e kadar fiyatsız, akabinde ayda 14.99 dolar
  • Aylık 100 saat süreç müddeti: 49.99 dolar
  • Aylık 250 saat süreç mühleti: 99.99 dolar
  • Aylık 1.000 saat süreç müddeti: 399.99 dolar
BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.