Dragalia Lost kepenk kapatıyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bu yıl Japon temalı rol yapma oyunlarında işler pek güzel gitmiyor. Brave Frontier oyununun akabinde Nintendo’nun en çok kazandıran ...

Bu yıl Japon temalı rol yapma oyunlarında işler pek güzel gitmiyor. Brave Frontier oyununun akabinde Nintendo’nun en çok kazandıran taşınabilir oyunları ortasında olmasına karşın Dragalia Lost kendisini bekleyen sondan kurtulamadı.

Dragalia Lost kapanıyor

Bugüne kadar 170 milyon dolara yakın bir gelir bırakan Dragalia Lost oyunu yaklaşık 4 yıldır piyasadaydı. En son Temmuz ayında son dönem güncellemesini alan oyunun öyküsünün tamamlandığı ve bir daha güncelleme gelmeyeceği bildirilmişti.

Fire Emblem Heroes ne kadar kazandı?

2 ay evvel eklendi

30 Kasım 2022 tarihi itibariyle oyunun tüm sunucularının kapatılacağı duyuruldu. Bu tarihten sonra oyuna girenler hizmetin sona erdiğini gösteren bir notla karşılaşacak ve daha ileriye geçemeyecek.

Bu haftadan itibaren oyunun para ünitesi olan Diamantium satışları sona erdi. Ayrıyeten mağazada satılan yükseltme paketleri de 30 Ekim tarihinden sonra satın alınamayacak. Nintendo’nun kaynaklarını mevcut ve yeni taşınabilir projelere odaklayacağı varsayım ediliyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.