GoPro HERO11 Black aksiyon kamerası sızdırıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son periyotta birtakım sorunlar yaşasa da aksiyon kamerası pazarının başkanı olan ve geçen yıl yaklaşık 3 milyon satış sayısına ulaşan GoPro ...

Son periyotta birtakım sorunlar yaşasa da aksiyon kamerası pazarının başkanı olan ve geçen yıl yaklaşık 3 milyon satış sayısına ulaşan GoPro markası yeni modeli için hazırlıklara başladı. GoPro HERO11 Black evvelkine nazaran pek değişmiyor.

GoPro HERO11 Black neler sunacak?

GoPro HERO11 Black aksiyon kamerası sızdırılan görsellere nazaran mevcut jenerasyondan tasarım manasında farklılık barındırmıyor. HERO10 modeli yeni GP2 yongası sayesinde daha verimli özellikler kazanmıştı. GoPro HERO11 Black anlaşılan bu yongadan yararlanmaya devam edecek.

Snapchat iki kamera ile kayıtları başlatıyor

1 gün evvel eklendi

Diğer taraftan 23MP çözünürlüğünde ve 5.3K 60fps kayıtlar yapabilen sensörün uygunlaştırılması bekleniyor. Kaynaklar 6K 60fps kaydın getirileceğini sav ediyor. Böylelikle rekabette çıtayı biraz daha yükseltmiş olacak. Bunun haricinde ön ve art ekranlar, mevcut aksesuarlar ile uyumluluk üzere özellikler tekrar devam edecek. Şimdi GoPro HERO11 Black aksiyon kamerası ne vakit piyasaya çıkacak bilinmiyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.