Netflix, popüler oyunu mobil cihazlara getiriyor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Dünyanın en çok tercih edilen görüntü akış platformu Netflix, geçtiğimiz yıl başlattığı Netflix Games projesini büyütüyor. Daima yeni ...

Dünyanın en çok tercih edilen görüntü akış platformu Netflix, geçtiğimiz yıl başlattığı Netflix Games projesini büyütüyor. Daima yeni oyunlarla kütüphanesini genişleten şirket artık de tanınan oyunlardan bir adedini bünyesine ekliyor. Bugün çıkan haberlere nazaran Immortality, Netflix abonelerine fiyatsız olarak sunulacak.

Yakında Netflix kullanıcıları için Mac sürümü de piyasa çıkacak

Hikaye yaratıcısı Sam Barlow‘un bir sonraki oyunu Immortality, konsol ve PC üzerinden piyasaya çıktı. Fakat mobil sürümü şimdi yayınlanmadı. Bunun akabinde geliştirici Half Mermaid Twitter üzerinden bir açıklama yaptı.

Geliştirici Half Mermaid’in açıklamasına nazaran Immortality, Netlix ile iş birliği içinde taşınabilir aygıtlara da gelecek. Açıklamasında rastgele bir çıkış tarihi belirtmedi, fakat taşınabilir versiyonun ‘çok yakında’ geleceğini söyledi. “Immortality *çok yakında* Netflix’teki Apple ve Android aygıtlara gelecek. Dünya çapındaki Netflix üyeleri için mümkün olan en uygun tecrübesi sağlamak için taşınabilir sürümümüze biraz daha vakit ayırıyoruz.”

Ayrıca dünyanın her yerindeki Netflix kullanıcıları için en kısa vakitte bir Mac sürümünün de piyasaya sürüleceğini belirtti. Öykü muharriri Sam Barlow’un öbür oyunlarında olduğu üzere Immortality’de, geniş bir gizemi ortaya çıkarmak için etkileşimli görüntü oyunu olarak yer alıyor.

Bu oyundaki gizem, sadece üç sinema çektikten sonra kaybolan kurgusal aktris Marissa Marcel ile ilgili. Oyuncular, Marcel’in yazgısını keşfetmek için hem sinemalarla hem de öbür manzaralarla etkileşimde olmak zorunda kalacak.

Diğer oyunlarından sonra Immortality’nin de mükemmel olması beklentiler ortasındaydı. Lakin son vakitlerde yapılan incelemeler, bunun taşınabilir aygıtlarda şimdiye kadarki en uygun oyunlarda biri olacağını ortaya koydu. Dün Xbox Series X ve PC‘de yayınlanan Immortality oyununu Game Pass üzerinden de oynamak mümkün.

Peki, Immortality oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.