Samsung’dan uygun fiyatlı hamle!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy A serisinin en küçük üyesinin yeni modeli sessizce tanıtıldı. Artık uygun fiyatlı Samsung modellerine bir ...

Samsung’un uygun fiyatlı Galaxy A serisinin en küçük üyesinin yeni modeli sessizce tanıtıldı. Artık uygun fiyatlı Samsung modellerine bir yenisi daha ekledi. Her ne kadar uygun fiyatlı model olsa da, Galaxy A04s tasarımı ve özellikleriyle yeni beğenilen olacak.

Yeni bütçe dostu Galaxy A04s 90 Hz ekrana sahip!

Yeni katlanabilir telefonlarından sonra bütçe dostu telefonlarını unutmayan Samsung, yeni uygun fiyatlı modelini kullanıcılarıyla sakince buluşturdu. Android 12 tabanlı One UI 4.1 ile kutusundan çıkacak olan Galaxy A04s, 6.5 inç 90 Hz LCD ekrana sahip.

Kamerasıyla kullanıcıları heyecanlandıran model, ön tarafta 5 Megapiksel bedeline sahipken art tarafta bulunan üçlü kamera şaşırtan performans sunacak. 50 Megapiksellik kameranın yanında 2 Megapiksellik makro ve yeniden 2 Megapiksel derinlik kamerası kullanıcıları heyecanlandırdı. Yeni Galaxy A04s ana kamerası sayesinde 1080p görüntüleri 30fps olarak kaydedebilecek.

5000 mAh bataryayla 90 saat müzik dinleme imkanı!

Samsung’un tanıtım sırasında belirttiği datalara nazaran yeni Galaxy A04s, Type-C portundan şarj olabilen 5000 mAh bataryası ile 90 saate kadar art planda müzik dinleme 21 saate kadar internette gezinme imkanı sunuyor.

Ayını vakitte Samsung’un Exynos 850 işlemcisinden gücünü alan aygıt 3.5 mm kulaklık girişiyle bir arada Dolby Atmos ses takviyesi de sunuyor. Fiyat konusunda rastgele bir açıklama yapmayan şirketin önümüzdeki günlerde yeni modelin fiyatını duyuracak.

İşlemci Samsung Exynos 850
Batarya 5000 mAh
Ön Kamera 5 Megapiksel
Arka Kamera 50 Megapiksel+ 2 Megapiksel+ 2 Megapiksel
Ekran 6.5 inç LCD 90 Hz
İşletim Sistemi Android 12 tabanlı One UI 4.1
Diğer 3.5 mm jak girişi, Dolby Atmos ses desteği

Peki siz Samsung’un yeni çıkarttığı uygun fiyatlı modeli hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.