Twitter belirli kişilere Tweet atma özelliğini hayata geçirdi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz yıl Twitter’ın test etmeye başladığı muhakkak takipçi kümelerine gönderi paylaşma özelliği sonunda hayata geçiyor. Twitter Circle ...

Geçtiğimiz yıl Twitter’ın test etmeye başladığı muhakkak takipçi kümelerine gönderi paylaşma özelliği sonunda hayata geçiyor. Twitter Circle ismindeki yeni özellik gönderilerinizi gizlemenizi sağlayacak.

Twitter Circle nedir?

Twitter Circle adıyla başlayan yeni özellikte belirlediğiniz kullanıcılara gönderi paylaşma imkânınız oluyor. 150 şahsa kadar hazırladığınız kümelere gönderinizi paylaşabiliyorsunuz. Öbür şahıslar bu gönderiyi göremiyor. Dilerseniz kümeleri düzenleyebiliyorsunuz.

Sağlam arkadaşlara Tweet devri başlayabilir

1 yıl evvel eklendi

Bu biçimde bilhassa farklı alışkanlıkları olan kullanıcılara daha odaklı gönderiler paylaşabileceksiniz. Örneğin finans yahut spor üzere mevzuları ayırabileceksiniz. Başka taraftan takipçiler de her gönderiyi görmemiş olacak. Olağanda kullanıcılar hesabını kilitleyerek yalnızca mevcut takipçiler ile sınırlayabiliyordu.

Ayrıca bu özelliğin Telegram’da VIP küme oluşturma üzere bir oluşuma kapı açacağı da aşikâr. Bilhassa finans ve kripto tarafında fiyatlı VIP kümeleri görmek mümkün olabilir. Twitter Circle yıl içerisinde tüm kullanıcılara ulaşmış olacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.