Yaklaşan Nokia C31 Geekbench’te göründü: Neler sunacak?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bir vakitlerin tanınan telefon markaları ortasında yer alan Nokia, yakında yeni telefonu Nokia C31’i tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yılın ...

Bir vakitlerin tanınan telefon markaları ortasında yer alan Nokia, yakında yeni telefonu Nokia C31’i tanıtmaya hazırlanıyor. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen Nokia C21 ve Nokia C21 Plus’ın daha güçlü bir alternatifi olacak yeni telefon, resmi duyurudan evvel Geekbench’te görünmeye başladı.

Nokia C31 neler sunacak?

Sızdırılan Geekbench listelerine nazaran Nokia C31, C31 ve C21 Plus ile aynı sekiz çekirdekli Unisoc SC9863A yonga seti tarafından desteklenecek üzere görünüyor. Bununla birlikte Android 12 işletim sistemi ve 4GB belleğe sahip olan yeni telefon, tek çekirdek ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 145 puan ve 796 puan almayı başarıyor. Telefonun yonga seti ve teknik özellikleri düşünüldüğünde, Nokia C31’in uygun fiyatlı modeller ortasında kendine yer bulacağını söyleyebiliriz. 

TSMC, Apple için vites yükseltecek: A17, M2X ve M3 detaylanıyor

1 gün evvel eklendi

Ne yazık ki, yakında çıkacak yeni telefon hakkında bilinenler şu an için hudutlu. Önümüzdeki günlerde düzenlenecek resmi tanıtımdan evvel telefon hakkında daha fazla ayrıntının gün yüzüne çıkması bekleniyor. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.