Assassin’s Creed Mirage geliyor! İşte çıkış tarihi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu doğrulandı. Bir müddettir devam eden sızıntıların akabinde, Assassin’s Creed Mirage ...

Ubisoft’un merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyunu doğrulandı. Bir müddettir devam eden sızıntıların akabinde, Assassin’s Creed Mirage 10 Eylül’de gerçekleştirecek Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulacak. İşte Bağdat’ta geçeceği söylenen yeni Assassin’s Creed’le ilgili birinci bilgiler.

Bağdat’ta geçen Assassin’s Creed Mirage 10 Eylül’de duyurulacak

Ubisoft’un son paylaşımı, yeni Assassin’s Creed Mirage’i ortaya koydu. Şirketin açıklamasına nazaran, yeni Assassin’s Creed üretimi 10 Eylül’deki Ubisoft Forward etkinliğinde duyurulacak. Ama bir müddettir ortaya çıkan sızıntılar, oyunun Valhalla’dan Basim’e odaklanacağını sav etti.

Bir müddet evvel ortaya çıkan sızıntılar, Bağdat odaklı bu projenin bir Valhalla ek paketi olarak geliştirildiğini ortaya koydu. Ancak Ubisoft bu kararından vazgeçti ve oyunu bağımsız bir üretim haline geldi. Assassin’s Creed Mirage; başka oyunlara kıyasla daha küçük bir haritaya ve daha fazla kapalılığa yer verecek.

Mirage’in 2007’de çıkış yapan birinci Assassin’s Creed’den ilham alacağı söyleniyor. Teze nazaran, Assassins Creed Mirage’ın haritası, birden fazla kente sahip olacak biçimde küçültüldü. Lakin her bir kentin detaylı olarak büyüdüğüne ve parkurun oyunda tekrar kıymetli bir rol alacağına dikkat çekildi.

İlginç bir halde Ubisoft, düzey sistemini ve cinsiyet ve diyalog üzere RPG seçimlerini de kaldıracak. Kartal görüşü ve havadan ikili suikast de geri gelecek. Oynanış ise yeni animasyonlara sahip olan Valhalla’dan farklı olacak.

Ubisoft ayrıyeten Assassin’s Creed 1 remake’i ve Japonya’da geçecek Assassin’s Creed Infinity üzerinde çalışıyor olabilir. Remake’in Assassin’s Creed Mirage’dan birkaç ay sonra yayınlanacağı söylenirken, Inifinity hakkında ayrıntı bulunmuyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.