GameSir X2 Pro kontrolcüsü Xbox bulut oyunları için geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Bulut oyunculuğu artık taşınabilir aygıtlarda da benimsendiği için buna yönelik oyun denetimcileri de artmaya başladı. GameSir X2 ...

Bulut oyunculuğu artık taşınabilir aygıtlarda da benimsendiği için buna yönelik oyun denetimcileri de artmaya başladı. GameSir X2 taşınabilir oyun denetimcisi ile büyük beğeni toplayan Gamesir artık GameSir X2 Pro ile karşımızda.

GameSir X2 Pro özellikleri ve fiyatı

GameSir X2 Pro kontrolcüsü Xbox lisanslı olarak üretiliyor. Android aygıtlarda en düzgün Xbox oyunculuğu için tasarlanmış. Android 8.0 ve üzerindeki telefonlar ile uyumlu. Xbox bulut hizmetinde 100’den fazla oyunu destekliyor.

Logitech G Gaming Handheld geliyor

2 gün evvel eklendi

GameSir X2 Pro genişleyebilir yapıda ve USB Tip-C ile ilişki kuruyor. LB/RB tuşları 0.6mm hareket arasına, LT/RT tuşları da 0.1mm hareket arasına sahip. Gövde 179mm düzeyine kadar uzayabiliyor. ABXY tuşları ise özelleştirilebilir ve kutudan 2 farklı set çıkıyor.

Xbox Cloud Gaming haricinde Xbox Remote Play, Stadia, NVIDIA GeForce Now gibi hizmetlerle de uyumlu. GameSir X2 Pro kontrolcüsü için 90 Avro fiyat etiketi belirlenmiş ve yeni üyelere 1 aylık Xbox Game Pass Ultimate armağanı ile geliyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.