iPhone 14 Max modeli karşımıza iPhone 14 Plus olarak çıkabilir

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple'ın bir sonraki büyük aktifliği 7 Eylül'de gerçekleştirilecek. Şirketin lansmanda dört yeni iPhone 14 modeli duyurması bekleniyor. Far ...

Apple’ın bir sonraki büyük aktifliği 7 Eylül‘de gerçekleştirilecek. Şirketin lansmanda dört yeni iPhone 14 modeli duyurması bekleniyor. Far Out aktifliğine sayılı günler kala iPhone ailesinin en yeni üyesiyle ilgili kıymetli bir sızıntı gündeme geldi.

iPhone 14 Pro Max nasıl olacak? Özellikler & fiyat & çıkış tarihi

2 gün evvel eklendi

Tommy Boi isimli bir Twitter kullanıcısı 6.7 inçlik yeni iPhone 14 modeli için tasarlanan şeffaf MagSafe kılıfın fotoğrafını paylaştı. Görsele bakılırsa aygıt herkesin beklediği üzere iPhone 14 Max olarak değil de iPhone 14 Plus ismiyle piyasaya sürülecek.

Max takısı amiral gemisi modele özel kalabilir

Esasına bakılırsa Nisan ayı başlarında bu modelin Max yerine iPhone 14 Plus olarak adlandırılacağına yönelik haberler çıkmıştı. Hatta daha sonra birkaç değerli kaynak da bu bilgiyi doğruladı. Birtakım kılıf üreticileri iPhone 14 Plus eserlerini web sitelerinde listeledi.

Apple muhtemelen “Max” takısını yalnızca amiral gemisi iPhone 14 Pro Max‘te kullanmak istiyor. Tim Cook sahneye çıkana kadar bu bilginin doğruluğunu teyit etme bahtımız yok. Dolayısı ile gerçek mi değil mi görebilmemiz için 7 Eylül Çarşamba gününü beklememiz gerekecek.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.