Amazon Prime fiyatı Papara ile yarıya iniyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Ülkemizin değerli ödeme platformlarından Papara, son devirde yaptığı nakit geri ödeme kampanyaları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Platform ...

Ülkemizin değerli ödeme platformlarından Papara, son devirde yaptığı nakit geri ödeme kampanyaları ile ilgi toplamaya devam ediyor. Platform son olarak Amazon Prime üyeliklerinde de kampanyaya başladı.

Amazon Prime’da Papara fırsatı

Sıcak Fırsatlar forumlarımızda paylaşılan bilgilere nazaran Papara Cashback ile Amazon Prime üyeliğinizin 7.90TL’ye kadar olan harcamalarında yüzde 50’si nakit iade yapılıyor. Her ay en fazla 4TL’ye kadar nakit kazanmak mümkün. Programın 2022 sonuna kadar devam edeceği belirtiliyor.

Socios ortağı Türk kulüpler ne kadar kazandı?

15 sa. evvel eklendi

Kampanya bununla da hudutlu değil. Netflix üyeliklerinde 40TL’ye kadar, YouTube Premium üyeliklerinizde 30TL’ye kadar, Spotify üyeliklerinizde 30TL’ye kadar, Exxen üyeliklerinizde 54.90TL’ye kadar harcamalarınızda yüzde 50 iade mevcut. Steam ve PlayStation platformlarında 200TL’ye kadar harcamalarda ise her ay yüzde 10 iade yapılıyor.

Siz de yeni Amazon indirimlerinden haberdar olmak için DonanımHaber Forum Amazon Fırsatları konusunu takip edebilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.