Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint satışa çıkıyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz haftalarda beğenilen Keris oyuncu faresini güncelleyen Asus ROG markası artık de Gladius III oyuncu faresini elden geçirdi ...

Geçtiğimiz haftalarda beğenilen Keris oyuncu faresini güncelleyen Asus ROG markası artık de Gladius III oyuncu faresini elden geçirdi. Çıktığı devirde ülkemizde beğeni toplayan fare artık daha güzel.

Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint özellikleri ve fiyatı

Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint yine ana tuşları değiştirilebilir yapıda geliyor. Push-Fit Switch Socket II sayesinde ister varsayılan ROG Micro tuşları isterseniz de 3 pinli mekanik yahut 5 pinli optik tuşları kullanabiliyorsunuz.

Asus ROG Keris Wireless AimPoint tanıtıldı: İşte fiyatı

1 hf. evvel eklendi

Asus ROG AimPoint optik sensörü 36000DPI düzeyine kadar farklı modlarda çalışabiliyor. Saniyede hızlanması 650 inç iken tarama oranı da 1000Hz. ROG SpeedNova teknolojisi ile 2.4GHz modunda temas suratı optimize edilebiliyor. Bluetooth teması yanında USB Tip-C irtibatı da mevcut.

ROG Paracord kablo kullanım kolaylığı sağlarken yüzde 100 PTFE Omni ayaklar da hızlanmaya katkı sağlıyor. 100 saate kadar kullanım mühleti sunabilen Asus ROG Gladius III Wireless AimPoint fare RGB aydınlatması ile de öne çıkıyor. Fiyatı 116$ olarak belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.