Jabra Elite 5 üst seviyeye hitap ediyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Tam kablosuz kulaklık pazarında kıymetli bir hisseye sahip olan Jabra markası rekabette geri kalmamak için savlı eserler duyurmaya devam ...

Tam kablosuz kulaklık pazarında kıymetli bir hisseye sahip olan Jabra markası rekabette geri kalmamak için savlı eserler duyurmaya devam ediyor. Sırada Jabra Seçkine 5 TWS modeli var.

Jabra Seçkine 5 özellikleri ve fiyatı

Jabra Seçkine 5 tam kablosuz kulaklık modeli firmanın alıştığımız sapsız ve yekpare dizaynını devam ettiriyor. 6mm dinamik şoförler en düzgün ses için optimize edilmiş ve Qualcomm aptX Audio, AAC ile SBC kodeklerine dayanak sunuyor.

JBL Tour Pro 2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 gün evvel eklendi

Qualcomm QCC3050 Bluetooth yongası ile melez gürültü engelleme sunabilen kulaklık iç ve dış mikrofonlarından aldığı datalarla yapay zekâ algoritmalarını birleştiriyor. Toplamda 6 mikrofon görüşmeler esnasında rüzgâr üzere etkenleri de en aza indiriyor.

Bluetooth Multipoint, Google Fast Pair, Microsoft Swift ilişki teknolojilerini destekleyen kulaklık tek şarj ile ANC açık 7 saate kadar kullanılabiliyor. Kutusu ile de bu sayı 28 saate çıkıyor. IP55 ile yağmur altında kullanılabilen kulaklık 149 Avro fiyat etiketi ile satılacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.