Samsung’dan Apple’a gönderme: iPhone 14’ten yenilik beklemeyin

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Samsung, Apple’ın önümüzdeki hafta tanıtılacak iPhone 14 serisini maksat alan yeni reklam görüntüsünü yayınladı. Galaxy S22 Ultra ve ...

Samsung, Apple’ın önümüzdeki hafta tanıtılacak iPhone 14 serisini maksat alan yeni reklam görüntüsünü yayınladı. Galaxy S22 Ultra ve Galaxy Z Flip 4’ün yenilikçi özellikleri öne çıkarılırken, iPhone 14’e göndermeye yapılıyor.

iPhone 14 Pro Max nasıl olacak? Özellikler & fiyat & çıkış tarihi

3 gün evvel eklendi

Samsung: iPhone’lar yenilik sunmuyor

Samsung, Apple’ın özel aktiflikleri ve yeni eser tanıtımları öncesinde Apple’ı tertipli olarak trollemesiyle biliniyor. Güney Koreli teknoloji devinin, iPhone X’in çentikli ekranı, kulaklık girişinin olmayışı, kutu eksikliği ve daha nicesiyle alay ettiği reklam görüntüleri halâ hafızalarda. iPhone 14 aktifliği öncesinde yayınlanan yeni reklamda şirket, iPhone’larda göremediğimiz inovasyon eksikliğine dikkat çekiyor.

Samsung: yenilikçi özellikler bizde

Samsung, “Buckle Up” başlıklı reklamla mevcut iPhone kullanıcılarını gaye alıyor. Galaxy S22 Ultra ve Z Flip4 katlanır telefonun sunduğu yenilikçi özelliklerin hiçbirinin iPhone’larda olmadığına dikkat çekiliyor. Bir akıllı telefondaki en yüksek çözünürlüklü kameranın kendi aygıtlarında olduğu ve beğenilen Ay fotoğraflarının Samsung telefonlarla çekildiği belirtiliyor. Samsung, yakında tanıtılacak iPhone 14 serisinin de bu yenilikleri sunamayacağını tez ediyor.

Apple, iPhone 14 ve iPhone 14 Pro modellerini, 7 Eylül’de sanal olarak düzenlenecek Far Out etkinliğinde tanıtacak. Apple’ın bu sene Pro modelleri öne çıkarması bekleniyor. 8K görüntü kaydını destekleyecek 48 megapiksel kamera üzere iyileştirmeler, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max için geçerli olacak. Her vakit açık ekran (Always on display), çentiğin yerini alacak hap biçiminde delikli ekran ve hatta A16 Bionic çip, 14 Pro’larda olacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.