Dünyanın ilk USB 5.1 kanal ses sistemi tanıtıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Oyunculara yönelik ses eserleri ile kendisine haklı bir pazar oluşturan SteelSeries tekrar oyuncuların gönlünü fethedecek yeni bir ses ...

Oyunculara yönelik ses eserleri ile kendisine haklı bir pazar oluşturan SteelSeries tekrar oyuncuların gönlünü fethedecek yeni bir ses sistemi tanıttı. SteelSeries Arena 9 dünyanın birinci USB 5.1 oyuncu ses sistemini sunar.

SteelSeries Arena 9 özellikleri ve fiyatı

SteelSeries Arena 9 tek bir USB ilişkisi ile 5.1 kanal ses sistemine erişmenizi sağlıyor. Bu sistemde 6.5 inçlik güçlü bir subwoofer, merkezi bir kanal hoparlörü, 4 adet premium hoparlör ve OLED denetim modülü yer alıyor ve tümünü tek bir USB kablosu ile bağlayabiliyorsunuz.

SteelSeries Aerox 9 Wireless tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyat

4 ay evvel eklendi

Subwoofer, kanal hoparlörü ve 2 adet hoparlör kablo ile bağlanırken kalan iki hoparlör ise kablosuz olarak bağlanıyor. Tekrar iki adet hoparlör 16.8 milyon renk dayanaklı RGB aydınlatmaya sahip. USB ve Aux ilişkisi ile bilgisayar ve konsollara bağlanılabilirken Bluetooth ile kablosuz da erişim sağlanabiliyor.

OLED denetim modülü ile ses, kanal denetimi, Bluetooth irtibatı ve LED denetimi sağlanabiliyor. SteelSeries Sonar yazılımı ile de bu denetimlere ulaşmak mümkün. 10 band parametrik ekolayzır yanında akustik gürültü engelleme de sunuluyor. SteelSeries Arena 9 için 600 Avro fiyat etiketi belirlenmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.