Tapo P115 akıllı priz ülkemizde satışa sunuluyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Evimizde akıllı hale gelen aygıtlardan birisi de prizler oldu. Uzaktan denetim imkânı ve senaryo belirleyebilme sayesinde güç tüketimi ...

Evimizde akıllı hale gelen aygıtlardan birisi de prizler oldu. Uzaktan denetim imkânı ve senaryo belirleyebilme sayesinde güç tüketimi konusunda da kıymetli bir yardımcı haline gelen akıllı prizlere TP-Link de kıymetli katkı sağlıyor.

Tapo P115 özellikleri ve fiyatı

TP-Link’in kaliteli ve uygun fiyatlı akıllı konut eser ailesi olan Tapo serisine yeni bir akıllı priz daha ekleniyor. Başka Tapo akıllı prizlerden farklı bir dizayna sahip olan Tapo P115, küçük ve her prizde rahat kullanılabiliyor, yer kaplamıyor.

USB4 2.0 ne kadar süratli?

19 sa. evvel eklendi

Tapo P115’in öteki Tapo akıllı prizlerden ayrılan bir başka değerli özelliği ise akıllı telefon uygulaması üzerinden gerçek vakitli olarak güç tüketiminin izlenebilmesi. Tapo P115 akıllı priz, Android ve iOS takviyeli Tapo uygulaması sayesinde her yerden kolay kolay yönetilebiliyor. Meskenden uzaktayken de akıllı prize bağlı olan elektrikli aygıt kapatılıp açılabiliyor; programlanarak günün belirli saatlerinde faal hale gelmesi sağlanabiliyor; zamanlayıcıyla örneğin çocuğun odasındaki aydınlatma aygıtı muhakkak saatte kapanabiliyor.

Tapo P115’de Kapanma Belleği özelliği de bulunuyor. Örneğin WiFi kontağında sorun olduğunda ya da elektrik kesildiğinde akıllı prize bağlı aygıtlar varsayılan durum ayarına otomatik olarak geri dönüyor. Varsayılan durum ise her aygıt için üç farklı biçimde evvelden belirlenebiliyor; Evvelki Güç Durumu – Kapalı – Açık.

Alev geciktirici UL94-V0 PC gerecinden üretilen priz, tıpkı vakitte çocukların prizi kurcalaması ihtimaline karşı muhafazalı bir dizayna sahip. Nikel kaplama, pas önleyici tasarımı sayesinde priz hem daha güçlü hem de irtibatları daha sağlam oluyor. Ayrıyeten meskenden uzaktayken Uzakta Modu sayesinde prize bağlı aydınlatma aygıtları belirli vakitlerde çalışır hale geliyor ve makus niyetli bireyler meskenden uzak tutulabiliyor.

Herhangi bir temas merkezi gerektirmeyen Tapo P115 için 290TL civarında teslimat dahil Amazon yurtdışı fiyatı mevcut. Önümüzdeki günlerde ise ülkemizde de satışa sunulacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.