WhatsApp uygulama içi anketler üzerinde çalışıyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Popüler iletileşme platformu WhatsApp'ın, yeni özellikler, eserler ve daha fazlası hakkında geri bildirim almak için kullanmayı planladığı ...

Popüler iletileşme platformu WhatsApp’ın, yeni özellikler, eserler ve daha fazlası hakkında geri bildirim almak için kullanmayı planladığı yeni bir uygulama içi anket sohbet özelliği üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

WABetaInfo tarafından hazırlanan bir rapora göre WhatsApp inançlı bir uygulama içi anket sohbeti üzerinde çalışıyor. WhatsApp, kullanıcılardan geri bildirim isterken inançlı bir sohbet isteği gönderecek. Rapora nazaran, kullanıcılar WhatsApp’tan gelen bu tıp istekleri reddetme seçeneğine sahip olacak. Ayrıyeten WhatsApp’ın bu anketten gelen kullanıcı geri bildirimlerini gizli tutacağı bildiriliyor.

iPhone 14 Pro’nun hap halindeki bölümü özelleştirilebilecek

1 sa. evvel eklendi

WhatsApp yakında kullanıcıların farklı aygıtlardan kendilerine ileti atmalarını sağlayacak

WhatsApp’ın kullanıcıların bağlı olduğu aygıtlardan kendilerine mesaj göndermelerini sağlayacak yeni bir özelliği test ettiği de söyleniyor. Bu özelliklerin kullanıcılara ne vakit sunulacağı konusunda rastgele bir bilgi bulunmuyor. Ancak başlangıçta sınırlı sayıda kullanıcıya sunulması bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.