Call of Duty: Modern Warfare 3 Remastered yolda olabilir

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Call of Duty, dünyanın en tanınan oyunlarından biri olarak devam etmesine karşın birçok hayran için, bir vakitler verdiği zevki vermiyor ...

Call of Duty, dünyanın en tanınan oyunlarından biri olarak devam etmesine karşın birçok hayran için, bir vakitler verdiği zevki vermiyor. Bilhassa orjinal Call of Duty Modern Warfare serisi, FPS dünyasının en sevilen oyunlarından biri olmaya devam ediyor. Yıllar içerisinde Çağdaş Warfare oyunlarını remastered olarak tekrar piyasaya süren Activision, yepyeni Çağdaş Warfare hayranlarını bir kere daha sevindirebilir.

Hogwarts Legacy’den heyecanlandıran yeni oynanış görüntüleri geldi

2 sa. evvel eklendi

Modern Warfare 3 Remastered’ın imali tamamlanmış

2007 yılında hayatımıza giren Çağdaş Warfare serisi, süratlice en sevilen FPS oyun serilerinden biri olmayı başardı. 2012 sonrası Call of Duty serisi, satış rekorları kırmaya devam etse de birçok hayran eski oyunların hasretini yaşıyordu. Bu doğrultuda Activision, 2016 yılında birinci Çağdaş Warfare oyununu remastered olarak tekrar piyasaya sürmüştü. Epeyce sevilen oyunun akabinde firma, 2020 yılında Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered’i satışa sunmuştu. Görünüşe nazaran Activision, Çağdaş Warfare 3 için de bir remastered imali hazırlamış durumda.

Call of Duty’e yakın kaynakları ile bilinen GhostOfHope, Çağdaş Warfare 3’ün remastered versiyonun geliştirildiği ve yayınlanmak için beklediğini belirtti. Versiyonun multiplayer modunu dahil edip etmediği ise şimdi aşikâr değil. Call of Duty dünyasında itibarlı bir Youtuber olan XclusiveAce de benzeri bir yorum yapmıştı. XclusiveAce’e nazaran Activision, Playstation ile bir muahede yapmış durumda ve bu muahedeye göre 2024 yılından evvel Çağdaş Warfare 3’ü piyasaya sürmesi gerekiyor.

Önümüzdeki haftalarda yayınlanacak Çağdaş Warfare II’nin akabinde Activision, 2023 yılında yeni bir yepyeni Call of Duty imali piyasaya sürmeyecek ve Çağdaş Warfare II’yi desteklemeye devam edecek. Lakin firma, 2023 yılında ek kar sağlamak için Çağdaş Warfare 3 Remastered imalini piyasaya sürebilir.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.