iPhone 14 etkinliği öncesi, Apple Watch satışları hızlandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Apple’ın 7 Eylül’de gerçekleşecek Far Out etkinliğinde gözler iPhone 14 serisine çevrilecek. Birebir aktiflikte yeni Apple Watch ...

Apple’ın 7 Eylül’de gerçekleşecek Far Out etkinliğinde gözler iPhone 14 serisine çevrilecek. Birebir aktiflikte yeni Apple Watch modellerinin de tanıtılması bekleniyor. Aktifliğe az vakit kala, Apple Watch Series 7 satışları hızlandı, stoklar süratle azalıyor.

Apple etkinliğinde ne tanıtılacak? Eylül 2022

3 hf. evvel eklendi

Apple Watch 7 ve SE stokları tükeniyor

Apple Online Store’a baktığımızda, Apple Watch Series 7 modellerininin birçok teslimat için uygun görünmüyor. Sırf birkaç model ve saat kayışı satın alınabiliyor. Apple Watch 7’ye ek olarak, Watch SE’nin de çeşitli modelleri ne online ne de mağazadan satın alınamıyor. Kasa boyutu, gereci ve saat kayışına nazaran birkaç Apple Watch modeli satışta gözüküyor.

Yeni Apple Watch modelleri 7 Eylül’de tanıtılacak

Apple’ın önümüzdeki hafta gerçekleşecek sonbahar etkinliğinde iPhone 14 ile birlikte üç Apple Watch modeli (Apple Watch Series 8, Apple Watch SE ve Apple Watch Pro) görmeyi bekliyoruz.

Apple Watch Series 8’in Watch 7’ye benzeri tasarım, daha güzel pil ömrü, yeni beden ısısı sensörü ve S8 çipi ile gelmesi bekleniyor. Apple Watch Pro, daha büyük kasa boyutuna sahip olmakla birlikte, çok daha güçlü yapıda olacak. Bu model, atletler ve sporla ilgilenenlere yönelik olacak. Apple Watch SE 2’nin en uygun fiyatlı model olması bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.