JBL Tour ONE M2 aktif gürültü engelleme ve uzun kullanım süreleri ile geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Son haftalarda gerisi arkasına kulak üstü kulaklık modelleri tanıtıldığını görüyoruz. Sennheiser, Anker, Philips, Nokia derken JBL markası ...

Son haftalarda gerisi arkasına kulak üstü kulaklık modelleri tanıtıldığını görüyoruz. Sennheiser, Anker, Philips, Nokia derken JBL markası da rekabetten geri kalmıyor. JBL Tour ONE M2 öne çıkan özelliklere sahip.

JBL Tour ONE M2 özellikleri ve fiyatı

JBL Tour ONE M2 kablosuz kulaklık modeli 40mm dinamik şoförlere sahip ve JBL PRO ile optimize edilmiş. Son periyodun tanınan mekânsal ses teknolojisi de JBL Spatial Sound ile sunuluyor.

JBL Tour Pro 2 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

4 gün evvel eklendi

Toplamda 4 mikrofon ile adaptif gürültü engelleme sunulabiliyor. True Adaptive ANC teknolojisi gerçek vakitli olarak çevreyi tahlil ederken istendiğinde ortam seslerini de duymanızı sağlıyor. Ayrıyeten görüşmelerde yüksek ses kalitesi sağlarken sesli komutlarınızı da akıcı bir formda algılayabiliyor.

Harman Personi-Fi 2.0 teknolojisi ise kullanıcıların şahsileştirilmiş ayarları kaydetmesini ve istediği vakit bu ayarlara geçmesini sağlıyor. Kulaklık ANC açık iken 30 saat, kapalı iken 50 saat kullanılabiliyor. 10 dakikalık şarj ile 5 saatlik kullanım elde edilebiliyor. JBL Tour ONE M2 kablosuz kulaklık için 299 Avro fiyat etiketine sahip.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.