Motorola Edge 30 Ultra’nın tasarımı ve teknik özellikleri sızdırıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Motorola, yeni Edge serisi akıllı telefonlarını 8 Eylül'de gerçekleştireceği aktiflikte tanıtacak. Şirket, bu akıllı telefonların ...

Motorola, yeni Edge serisi akıllı telefonlarını 8 Eylül’de gerçekleştireceği aktiflikte tanıtacak. Şirket, bu akıllı telefonların isimlerini şimdi açıklamadı. Lakin bunlardan birinin, Evan Blass tarafından sızdırılan resmi bir görüntüde ortaya çıkan Edge 30 Ultra olması bekleniyor.

iPhone 14 Pro’nun hap halindeki kısmı özelleştirilebilecek

22 sa. evvel eklendi

İşte Motorola Edge 30 Ultra’nın beklenen teknik özellikleri:

Motorola Edge 30 Ultra, art tarafında, 200MP kamera tarafından yönetilen üçlü bir kamera kurulumuna sahip. Aygıtın ayrıyeten 50MP ultra geniş kamera ve 12MP telefoto kameraya sahip olması olası. Full HD+ çözünürlüğe sahip 6.7 inç 144Hz ekrana sahip olması beklenen aygıt ayrıca ekran içi parmak izi tarayıcı ve 60MP ön kamera ile gelebilir. 

Snapdragon 8+ Gen 1 SoC’den güç alacak telefon, yedi dakikada bir günlük güç sağlayabilen 125W şarjı destekleyecek ve 50W kablosuz şarjlı 4.610 mAh pile sahip olacak. Ayrıyeten akıllı telefon bir USB-C irtibat noktası üzerinden şarj olacak ve Dolby Atmos takviyesi ile gelecek. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.