Realme, etkinlik tarihini duyurdu: Realme C33 ve Watch 3 Pro, birlikte tanıtılacak

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Realme’nin yeni akıllı saati Watch 3 Pro’nun 9i 5G ile birlikte 18 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyordu. Çinli marka, tanıtım aktifliğini 6 ...

Realme’nin yeni akıllı saati Watch 3 Pro’nun 9i 5G ile birlikte 18 Ağustos’ta tanıtılması bekleniyordu. Çinli marka, tanıtım aktifliğini 6 Eylül olarak belirledi. Şirketin önümüzdeki hafta birinci olarak Realme C33 akıllı telefonu, akabinde da Realme Watch 3 Pro akıllı saati tanıtması bekleniyor. Realme C33, 9i 5G üzere tıpkı gün Hindistan dışında pazarlarda da tanıtılabilir.

Realme aktifliği 6 Eylül’de

Realme, yeni akıllı telefonunu “Naye Zamane Ka Entertainment” (yeni çağın eğlencesi) olarak tanıtıyor. Tasarım olarak 9i 5G modeline epey benzeyen C33, farklı olarak iki art kameraya sahip. Renkli, parlayan telefonları sevenlerin ilgini çekecek model, 9i 5G ile kıyaslandığında çok az daha kalın fakat birebir tartıya (187g) sahip. Yakından bakıldığında, artta LED flaşın altında Matrix AI Camera tabiri dikkat çekiyor. Güç tuşunda parmak izi okuyucu taşıyan telefon, üç renk seçeneğiyle (aqua blue, sandy gold, night sea) görüntülendi.

50MP yapay zeka kamera, 5000 mAh batarya, ultra ince ve hafif tasarım, Realme C33’ün öne çıkarılan özellikleri ortasında. Realme C33 teknik özelliklerine ait bilgiye şu haberimizden ulaşabilirsiniz:

Realme C33’ün özellikleri ve renk seçenekleri sızdırıldı

4 hf. evvel eklendi

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.