Realme Watch 3 Pro’nun fiyatı ve özellikleri belli oldu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, 6 Eylül'de Realme Buds Air 3S ve Watch 3 Pro dahil olmak üzere birçok ürünü duyurmaya ...

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Realme, 6 Eylül’de Realme Buds Air 3S ve Watch 3 Pro dahil olmak üzere birçok ürünü duyurmaya hazırlanıyor. Yaklaşan aygıtların tanıtımından birkaç gün evvel, Realme Watch 3 Pro‘nun teknik özellikleri ve fiyatı ortaya çıktı.

Realme Watch 3 Pro neler sunacak?

Bildirilenlere nazaran Hindistan merkezli bir e-ticaret şirketi olan Flipkart’ta 5.499 Rs (yaklaşık 69 dolar) fiyat etiketi ile listelenen yeni akıllı saat, Siyah ve Gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulacak. Bununla birlikte silikon kayış malzeme ile donatılan ve dikdörtgen bir kadrana sahip olan Realme Watch 3 Pro, hayli sade bir dizayna mesken sahipliği yapıyor. 

Realme Buds T100 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

2 hf. evvel eklendi

Teknik tarafta ise Realme Watch 3 Pro, Always On Display takviyeli 368 x 448 piksel 1.78 inç AMOLED ekran10 güne kadar dayanabilen Lityum-iyon pilivmeölçer ve kalp atış suratı sensörlerini beraberinde getirecek. Realme, yeni akıllı saatin 150 dakika içerisinde büsbütün şarj edilebileceğini ve kullanıcıların saat üzerinde bulunan dahili mikrofon ve hoparlör üzerinden tüm arama işlevlerini gerçekleştirebileceğini söylüyor. 

Realme Watch 3 Pro’nun tanıtım aktifliği 6 Eylül’de Türkiye saatiyle 09.00’da başlayacak. Bu aktiflikte saatin tüm teknik özellikleri ve resmi fiyatının açıklanması bekleniyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.