Vivo’nun yeni katlanabilir telefonunun kamera özellikleri sızdırıldı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Vivo'nun bir sonraki katlanabilir telefonu çok yakında piyasaya sürülebilir. Daha evvelce bu telefonun X Fold S ismiyle piyasaya sürüleceği ...

Vivo’nun bir sonraki katlanabilir telefonu çok yakında piyasaya sürülebilir. Daha evvelce bu telefonun X Fold S ismiyle piyasaya sürüleceği söylenmişti. Fakat yeni çıkan söylentilere nazaran aygıt, Vivo X Fold Plus ismiyle tanıtılacak.

İşte Vivo X Fold Plus’ın beklenen özellikleri:

Vivo, yeni katlanabilir telefonu X Fold Plus‘ın lansman tarihini şimdi açıklamadı. Fakat aygıtın yakın bir zamanda tanıtılması bekleniyor. Aygıtın art tarafındadörtlü art kamera kurulumuna sahip olacağı tez ediliyor. Bu argümanlara nazaran kamera kurulumunda 50MP ana kamera, 2x zoomlu 12MP portre kamera, 48MP ultra geniş kamera ve 8MP periskop kamera yer alacak. Ayrıyeten cihazın 16MP ön kameraya sahip olması varsayım ediliyor. 

Motorola Edge 30 Ultra’nın teknik özellikleri sızdırıldı

2 sa. evvel eklendi

Snapdragon 8+ Gen 1 SoC‘den güç alması beklenen telefon, 80W hızlı şarj ve 50W kablosuz şarj dayanağına sahip 4700 mAh pille gelebilir. Kutudan Android 12 tabanlı Funtouch OS 12 ile çıkması beklenen cihazın diğer ayrıntıları şu anda bilinmiyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.