Yılın beklenen oyunu Sonic Frontiers’tan yeni bir oynanış videosu geldi

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Yayıncılığını ve geliştiriciliğini SEGA'nın yaptığı Sonic serisinin yeni oyunu Sonic Frontiers'tan yeni oynanış görüntüsü geldi. God ...

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini SEGA’nın yaptığı Sonic serisinin yeni oyunu Sonic Frontiers‘tan yeni oynanış görüntüsü geldi.

God of War Ragnarok’tan yeni bir oynanış görüntüsü geldi

14 sa. evvel eklendi

Sonic Frontiers, 8 Kasım 2022’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Bahsi geçen yeni oynanış görüntüsünü aşağıda bulabilirsiniz. 

Sonic Frontiers Oynanış Videosu

Sonic the Hedgehog’un en yeni yüksek süratli macerasında dünyalar çarpışıyor! Nefes kesici bir aksiyon, macera ve gizem dünyasını keşfederken, güçlü düşman sürüleriyle savaşın. Beş adet devasa Starfall Adasında yarışırken, yeni yüksekliklere hakikat hızlanın ve yüksek süratli açık alan platform özgürlüğünün heyecanını yaşayın. Maceraya kolun, Kadimlerin gücünü kullanın ve bu yeni gizemli düşmanları durdurmak için savaşın. Sonic oyunlarının doruğuna güzel geldiniz!

Yepyeni Açık Alan Platformunu Deneyimleyin
Her birinin eşsiz aksiyon platform uğraşları ve keşfedilecek kapalı sırlara sahip olduğu, beş adet devasa dünya dışı adada yarışın.

Eşi Gibisi Olmayan Yüksek Süratli Özgürlük
Kendinize uygun gördüğünüz bir yol açın, yan misyonları keşfedin, bulmacaları çözün, kocaman yapıların üzerine çıkın, balık tutmaya gidin ve yolda birkaç tanıdık yüzle karşılaşın…

Siber Uzayda Kendinize Meydan Okuyun
Özgün Sonic suratında 3D platform imkânı sunan ve hünerlerinizi daha evvel hiç olmadığı kadar teste tabi tutabileceğiniz çeşitli çabalarla dolu Siber Uzay düzeylerinin kilidini açın.

Siber Güçlü Savaş
Kaçınma, savuşturma, karşı atak, kombo üzere atılımları birleştirerek orijinal savaş sistemi ile marifet ağacı yükseltmelerini, gizemli düşmanları alt etmek için de yeni Cyloop kabiliyetini kullanın.

Gizem ve Entrika Dolu Yeni Bir Macera
Sonic olarak oynayın ve robotumsu sürülerin musallat olduğu kadim bir uygarlığın kalıntılarındaki gizemleri ortaya çıkarmak için bir seyahate çıkın.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.